top of page

Hakkımızda

“Sağlıklı Bir Gelecek İçin Gelecekten Gelen Teknoloji” 

logo gross1kls-1500-1500.png

Olaf Kayhan

Firmanın kurucusu ve yöneticisi olan Olaf Kayhan, 1969 yılında Almanya’da doğmuş ve mesleki eğitimi dâhil olmak üzere eğitimini bu ülkede tamamlamıştır.  2000 yılından beri Türkiye’de çeşitli firmalarda tıbbi cihaz satış servis hizmeti ve teknik destek hizmeti alanlarında çalışmalarını sürdürmüştür. Sağlık sektöründeki 25 yıllık deneyimini, genç ve dinamik bir ekibin sinerjisi ile birleştirmeyi hedefleyerek Sanitas Teknoloji firmasını kurmuştur.

  • LinkedIn Sosyal Simge

Sanitas Teknoloji 


Sanitas Teknoloji, sağlık sektöründe önemli bir yere sahip olan tıbbi cihazların tedarikini sağlamak ve tıbbi cihazlara yönelik başta teknik çözümler olmak üzere ilgili tüm hizmetleri profesyonel olarak sunmak için 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurumsal kimliğini dinamik ve enerjik bir yapıda oluşturan firma, donanımlı, genç ve tecrübeli ekibi ile sektördeki inovasyonun öncülüğünü üstlenmiştir. İnsan sağlığını her şeyden üstün tutmayı ve ardında memnun müşteriler bırakmayı misyon edinen Sanitas Teknoloji, tıbbi cihazların tedarikinde güncel teknolojiyi takip etmekte, bakımlarını uluslararası standartlar dahilinde yapmakta ve testlerini kalite güvencesi kapsamında gerçekleştirmektedir.

Kurucusu ve yöneticisinin Almanya’da eğitimini aldığı kalite standartlarını doğrudan uygulayarak hayata geçirdiği Sanitas Teknoloji, tıbbi cihazların kullanımında oldukça önemli bir yere sahip olan ISO kalite güvence sistemi kapsamındaki doğrulama ve EGT testlerini son teknoloji test cihazları ile gerçekleştirmektedir. Müşterilere özel bakım anlaşması kapsamında her cihazın uluslararası standartlar dâhilinde belirtilen periyotlarla koruyucu bakımları yapılmaktadır. Sanitas Teknoloji, aynı zamanda tıbbi cihaz kullanıcılarına yönelik medikal aplikasyon eğitimleri de vermektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlardaki başarısıyla, tecrübe ve dinamizmi bir araya getirmesiyle sağlık sektöründe öne çıkan Sanitas Teknoloji, sektöre Axcent Medikal markasının genel distribütörü olarak modern teknolojilerle donatılmış anestezi ve ventilatör cihazları gibi yeni tıbbi cihazları, inovatif şirket politikası çerçevesinde getirerek satışa sunmayı amaçlamaktadır. Sanitas Teknoloji, Axcent Medikal markası bünyesindeki yeni tıbbi cihazlar ile ihracat merkezli olarak çalışarak yurt dışına da açılmayı hedeflemektedir. Firma, aynı zamanda KLS Martin’in tek yetkili teknik servisi olarak da hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sistemlerin yedek parça tedarikini de sağlayan firma, arıza tespit ve cihaz kontrolü için 7/24 telefon desteği vermekte ve arıza anında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmet anlayışını “Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti” olarak belirleyen Sanitas Teknoloji, kalite politikasından taviz vermeden, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kalite, inovasyon, dürüstlük ilkeleriyle her daim memnun müşteri portföyü oluşturmayı hedefleyen Sanitas Teknoloji, sizlere de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacaktır.

bottom of page