konzentration-auf-wesentliches.jpg

Esas üzerinde yoğunlaşma

 

Celsius42'den TCS - Tümör Hücresi Çözelti Sistemi ihtiyaç duyulan yerde çalışır. Bölgesel hipertermi.

TCS - Celsius'tan Tümör Hücresi Çözümü 42.

Her insan benzersizdir. Ve hastalıklar da standartlaştırılmış şemaları takip etmez. Güvercin deliği düşüncesi yoktur, özellikle kanserle. Tümör tipi ve yeri, fiziksel yapısı, akıl sağlığı ve önceki hastalıklar, rol oynayan faktörlerden sadece birkaçıdır. Bu bireyselliği hesaba katmak, Celsius42 tarafından TCS - Tümör Hücresi Çözümü geliştirilmesinin öncülüydü.

Tüm fiziksel koşullar için seçici ve etkili tümör tedavisi, anatomik olarak uyarlanmış elektrotlar ve esnek bir radyasyon sistemi aracılığıyla sağlandı. Bu, kesin terapötik müdahaleye olanak sağlar. Uygulanan gücün sürekli kontrol edilmesiyle etkili enerji aktarımı, nazik ama etkili etkiyi garanti eder. Tedavi kronolojisi için kişisel veri tabanı, terapi süresince ek güvenlik sağlar.

Celsius 42. Kansere karşı mücadelede ortak olun.

ETKİLİ VE HASSAS

TCS - Tümör Hücresi Çözümü Hipertermi Sistemi, özellikle sürdürülebilir bir su soğutma ile donatılmıştır. Böylelikle yüksek bir enerji girişi mümkündür. Aynı zamanda cildin aşırı ısınması önlenir. Bu sayede vücudun derin bölgelerinde de etkili bir tedavi mümkündür.

wirkstark-und-schonend.jpg

Terapötik açıdan hassas Kullanım açısından basit.

Değişken şekilde kullanılabilen karo elektrotları ve hareketli hidrolik kol, terapötik hassasiyet ve etkinlik için garantidir. Ve kesinlikle karmaşık değildir ve kullanımı sezgiseldir.

1/1

Anatomik olarak Çok yakın.

Elektrotlardaki su bolusu vücuda mükemmel bir şekilde sarılır ve hatta tedavi sırasında hafif hareketleri bile telafi edebilir.

anatomisch-ganz-nahe.jpg

Kendini düşünen tıbbi teknoloji.

TCS - Tümör Hücresi Çözelti Sisteminin özel özelliği çift aktif elektrotlardır. Sistem, hangi elektrotun bağlı olduğunu otomatik olarak algılar ve ayarların olasılığını kontrol eder. Farklı elektrot şekilleri ve iki seçici elektrot kullanma seçeneği, enerji girişini daha hedefli hale getirir. Celsius42'den akıllı hipertermi sistemi aracılığıyla terapötik optimizasyon.

Untitled-1.jpg

Bireysel tedavi protokolleri

Hasta verileri güvenli ve kolay bir şekilde yönetilir. Tüm tedavi verileri, uzun süreli olsa bile tüm tedavi boyunca çağrılabilir. Bireysel olarak programlanabilir tedavi protokolleri güncelliği ve hepsinden önemlisi tutarlı tedavi süreçlerini sağlar. Tüm veriler kalıcı olarak bir veritabanında saklanır. İşletim sistemi Linux tabanlıdır ve dışarıdan sisteme sızma girişimlerine karşı kesinlikle sağlamdır.

individuelle-behandlungsprotokolle.jpg

Her zaman odak noktası

Hipertermi tedavisi sırasında hastanın sağlığı sürekli olarak izlenir. Hasta herhangi bir anda bir düğmeye basarak seansı iptal edebilir. Hidrolik kol otomatik olarak yer açar ve hasta hemen ayağa kalkabilir.

der-patient-immer-im-mittelpunkt.jpg